צילום אירועים עסקייםעולם הצילום מלווה את חיינו כבר מעל מאה וחמישים שנים. המהפכה הזאת מתחה את הקו בין עולם ישן ובלתי מתועד לעולם חדש שאפשר לתעד אותו ע"י צילום. הצילום עבר תהפוכות רבות עד היום ואנו חיים בעידן שבו הצילום הוא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו מאז שנכנסו לחיינו הסמארטפונים ורשתות חברתיות מבוססות צילום כמו אינסטגרם. לפי כך, מה שלא מתועד אינו קיים.


מה שאינו מתועד אינו קיים

כשאנחנו נגשים למלאכת הפקת כנסים ואירועים עסקיים צפויות לנו אתגרים רבות בדרך למטרה. יש חשיבות גדולה מאוד לבחירת האולם הנכון והספקים הנכונים. חשוב מאוד להתאים את הכל לקהל היעד שלכם. חשוב מאוד לבחור צלם מוצלח לאירוע, בעל ניסיון בצילום אירועים עסקיים. אל תתחכמו, ואל תצלמו עם האייפון שלכם. אנחנו יודעים שאיכות הצילום בסמארטפנים היא לא ראה, אך היא לא משתווה לצילום במצלמות מקצועיות ומשוכללות ושלא נדבר על אנשי מקצוע שצריכים למצוא תמיד את הרגע הכי נכון עם העדשה שלהם. זו לא משימה פשוטה וכדאי שהיא תעשה בידי אנשי מקצוע.


החוויה שעוברת דרך העדשה

יש חשיבות מאוד גדולה לצילום בכנסים. חשוב להעביר את החוויה שבכנס, את ההצלחה ואת כל סקאלת הרגשות שאנו רוצים להעביר ללקוח הפוטנציאלי. חשוב להעביר את המסר שאנחנו מנסים להעביר גם לבאי הכנס, אך גם ללקוחות וחברות ששמעו על הכנס, ולא הגיעו אליו.


יחסי שיווק ופרסום

אירועים עסקיים נועדים למטרות רבות. לעיתים זהו כנס פנימי של החברה למטרת חגיגה או עיון. לעתים מדובר הבכנס שמזמין חברות אחרות להתרשם מהמוצר שלנו. בכל אחד מסוגי הכנסים יהיו יחסי ציבור שמטרתם להעצים את המוצרים שלנו ואת החברה שלנו. על מנת ליצור תחושה של התחדשות ותנועה בארגון, חשוב מאוד לצלם תמונות רבות של הכנס, של אנשים שמחליפים כרטיסי ביקור, אנשים נהנים, אנשים מסוקרנים על מנת לעזור להניח את גלגלי היח"צ והקידום גם לכנס הבא. חשוב תמיד לחשוב קדימה.


ההשפעה הפסיכולוגית של צילום על קבלת ההחלטות

לצילום יש השפעות פסיכולוגיות רבות על הרגשות שלנו ועל קבלת ההחלטות שלנו. לדוגמא, בשנת 2011 התמונות מההפגנות הגדולות של "המחאה החברתית" הצליחו להביא מאות אלפי אנשים נוספים לצעוד ברחבי כל הארץ מכוון שלתמונות יש כוח גדול להניע אותנו ולפעמים תמונה אחת יכולה לגרום לנו להשתכנע. לדוגמא נוספת, אתר השכרת הדירות לטווח קצר Airbnb, מדובר בחברה שמספקת למשתמשים פלטפורה מציינת להשכרה דירות. החברה לא הצליחה למרות הפתרון המצויין. יום בהיר אחד הם החליטו לשכור צלמים בערים גדולות בעולם ולצלם את כל הדירות המוצעות להשכרה באתר שלהם. המכירות עלו בעשרות אחוזים וכיום מדובר באחד המייזמים המצליחים בתחום.

איך לבחור צלם?

על מנת למצוא את הצלם המתאים לאירוע שלכם תוכלו לבקש ממנו תיק עבודות מסודר. בדקו אם יש לו ניסיון באירועים מהסוג שלכם. במידה והצלם מכיר את האולם שבו האירוע מתקיים וכבר צילם בו בעבר, יש לזה יתרון. חפשו וקראו המלצות של לקוחות המשבחים את אותו צלם ואל תשכחו לשאול עמיתים למקצוע.

מוגש מטעם מרכז הכנסים – וואהל סנטר

משה סמואל- סטודיו לצילום אירועים.הסטודיו נותן שירותי צילום מקצועיים נוספים: צילום הריון וצילום משפחה.צילום מוצרים לאתרי אינטרנט, קטלוגים ומדיה. צילום אירועים משפחתיים,כמו:חתונת זהב,בר מצווה,בת מצווה,ברית בריתה. באתר תוכלו לשוטט בין גלריות של תמונות שצולמו לאחרונה ולהנות גם מצילומי ספורט וצילומי טבע מהממים.באתר גם
מאמרים בנושא צילום,טיפים לצילום, מאמרים על חתונה וטיפים לארגון חתונה. הרגישו חופשיים ליצור קשר לקביעת פגישה היכרות או קבלת הצעת מחיר,הקפה עליינו... טלפון 0544-695408 אי-מייל samuel.moshe@gmail.com