מדריכים לעיצוב תמונות בפוטושופ בחינם יש דבר כזה?היום עולם העיצוב תמונות נוגע במספר רבדים ולאו דווקא בעולם העיצוב גרפי, רבים ממשתמשי תוכנת הפוטושופ יודעים שיכולותיה רבים מאוד ואין זה מספיק לדעת את כולה ולהחיל את כל הפקודות שהיא מאפשרת, גם את תתאמצו מאוד קשה עיצוב מודעה אחת לא תספיק להחיל את כל הפקודות שלה ולכן תצטרכו אין ספור עיצובים שונים לעשות כדי להראות שאתם באמת מעצבים גרפיים טובים ומקצוענים. ברשות התוכנה אין ספור כלים ומניפולציות ואחת הדרכים הטובות להתחיל ללמוד את הפוטושופ היא לבצע מדריכים חינם לעיצוב תמונות מהבסיס כדי שתתחילו להכיר את יכולותיה צעד אחר צעד ובהסברים מפורטים על עולם הצלמים והמעצבים הגרפיים.


הפייסבוק והפוטושופ מה הקשר? איך בעצם תוכלו לעשות כסף על ידי ידיעת הפוטושופ?

הפייסבוק בשנים האחרונות מאפשר לרבים לעצב תמונות לקידום מכירות לעסקים מתחילים וגם קיימים, הרי זה לא סוד שעצרתם מספר פעמים וראיתם מודעה ממש יפה שמשכה לכם את העין ובגלל זה הקלקתם עליה ונחשפתם למוצר חדש, המלאכה הזאת של לתפוס את העין של הגולש זה עבודה של גרפיקאים ומעצבים גרפיים, אם יש שם תמונה זה אומר שהצלם או הצלמת עשו עבודה משותפת יחדיו כדי לעורר לכם כל מיני חושים שיגרמו לכם להקליק ולמשוך לכם את תשומת הלב בצורה כזאת או אחרת, עיצוב מקצועי של עבודות לפייסבוק לרוב נעשה אך ורק למטרות שיווקיות פרופר ולאו דווקא כדי להאדיר ולהעצים את נפח התמונות של הפייסבוק, כל צלם או מאפרת היום יודעים את הכוח הרוב של הפייסבוק ולכן משתמשים בו בתור פלטפורמה מאוד חזקה לקידום ושיווק מוצרים, לדוגמה אם מאפרת צריכה או קוסמטיקאית להכניס לקוחות חדשים היא אכן תפנה למעצב גרפי שיבצע עבורה את העבודה הגרפית כדי למשוך לקוחות או לפרסום המבצעים החדשים שלה בקלניקיה, אין זה סוד שגם שראיתם מודעות שונות שפטתם ישירות אם המקום מקצועי או לא על פי העבודת העיצוב הגרפי שהיתה מונחת לפניכם אותו דבר אם אתם הולכים למקום שהוא לא נקי ולא מסודר תגידו לעצמכם שהמקום הזה לא רציני, כאן בעצם נכנסת תוכנת הפוטושופ לביצוע מניפולציות עיצוביות מדהימות אך ורק כדי למשוך לכם את העין ולגרום לכם להניע לפעולה.


לא נותנים את השם שלנו לכל אחד צריך לדעת שהמעצב שלכם מקצועי וטוב

גם אם תבחרו רופא שיניים אתם תרצו שהוא יהיה מקצועי, אותו דבר מאוד חשוב שתראו טוב בעיני הציבור וכך גם עבודות העיצוב שהמטרה שלהם בסופו של דבר זה לשווק אתכם בצורה מקצועית. מיתוג גרפי הוא תהליך שלוקח זמן, כדי להחדיר מוצר זה או אחר אכן תצטרכו לבצע עיצוב גרפי ומניפולציות שונות על ידי עיצוב מודעות מקצועי בפוטושופ, אנחנו נותנים לכם כאן מספר דוגמאות מקצועיות איך בעצם מעצבים גרפיים מבצעים עבודות ויוצרים אפקטים מקצועיים כדי למשוך לכם את העין, הסרטונים מלווים בהסברים מקצועיים איך להשתמש בתוכנת הפוטושופ בשפה העברית ולהתחיל ללמוד אותה בצורה חינמית ישירות מהבית, זה לא משנה אם אתם צלמים או חובבי עיצוב אלבומים דיגיטליים כל אחד יכול לעבוד על הפוטושופ ולקחת את הנושא הזה לכיוון שלו, התוכנה מאוד ידידותית ומאפשרת לכל אחד על ידי חזרה ותרגול למצות בצורה מקצועית את הפקודות שלה, כמו כל דבר בחיים ככל שמתרגלים הרבה ככה יש תוצאות יפות תוכלו לנסות להתחיל לעבוד על מדריכים לפוטושופ בחינם בגרסאות האחרונות של התוכנה שיהיה בהצלחה והכי חשוב שמעצבים מעצבים באהבה.


משה סמואל- סטודיו לצילום אירועים.הסטודיו נותן שירותי צילום מקצועיים נוספים: צילום הריון וצילום משפחה.צילום מוצרים לאתרי אינטרנט, קטלוגים ומדיה. צילום אירועים משפחתיים,כמו:חתונת זהב,בר מצווה,בת מצווה,ברית בריתה. באתר תוכלו לשוטט בין גלריות של תמונות שצולמו לאחרונה ולהנות גם מצילומי ספורט וצילומי טבע מהממים.באתר גם
מאמרים בנושא צילום,טיפים לצילום, מאמרים על חתונה וטיפים לארגון חתונה. הרגישו חופשיים ליצור קשר לקביעת פגישה היכרות או קבלת הצעת מחיר,הקפה עליינו... טלפון 0544-695408 אי-מייל samuel.moshe@gmail.com