אפקטים לעיצוב בפוטושופ המדריך להכנת עיצוב אלבומים דיגיטלייםעולם התמונות את מי לא משגע? את עולם הצלמים מעצבי אופנה ועד לאדריכלים שמנסים לעשות עבודות של הדמיות דיגיטליות ממוחשבות כדי לשכנע אתכם לקנות בית באזור מדהים, היום אנחנו מדבר על כמה טיפים וטריקים שיכולים לעזור לכל חובב או חובבת אמנות דיגיטלית לשדרג את יכולות העיצוב שלכם ברמה מאוד גבוהה החל מעיצוב כרטיס ביקור ועד לבנייה והכנה של אלבום תמונות דיגיטלי שקיבלתם מקהילת הצלמים לעיצוב לאירוע לחתן כלה או בר מצווה או בת מצווש, יכולות התוכנה כה רבות שמאפשרות לכל מעצב או מעצבת גרפית להוציא כל אחד ברמה מאוד גבוהה אם זה לעיצוב אווירה של אזור אירועים או למתן תחושה של רומנטיקה בצילום.


מהן יכולותיה של תוכנת הפוטושופ?

תוכנת לעריכת תמונות כמו הפוטושופ ברור שהיא מסוגלת ליצור מציאות חדשה אין בעולם העיצוב והן בעולם האירועים והשמחות, לרוב צלמים מתאמצים להוציא את חוגגי האירוע ברמה מאוד גבוהה אך בלב שלהם הם יודעים שגם את מה שלא הצליחו להוציא בזמן האירוע הם יכולים לעשות אחר בתוכנת הגרפיקה ועיצוב ה ADOBE PHOTOSHOP בגרסאות החדשות הם הכניסו כל מיני אפקטים חדשים בתוכנה כדי לאפשר לעצב ביתר קלות אלבום דיגיטלי לבניית טמפלטים, בסרטון הבא אתם יכולים לראות סדרה שלמה של שיעורים בחינם איך לבצע אפקטים מדהימים שלרוב הם לעיצוב אלבומים דיגיטליים, הסרטון מדבר על יצירת מניפולציות והכנת רקעים מדהימים בשניות מחלק של תמונה, לרוב כדי לשמור על מקוריות בעיצוב גרפי הגרפיקאים והמעצבים בתחום מנסים כל הזמן לחדש ולשדרג את יכולות העיצוב גרפי שלהם, בסרטון אכן מודגשים כלי עבודה של עיצוב בתמונות עם טכניקות מקצועיות לביצוע קולאז תמונות עם האופציה של מסכות, במידה וקיבלתם מהצלם אין ספור תמונות לחתוך לגודל מסוים תוכלו ביתר קלות על ידי שימוש המסכות לבצע אפקט ולשכפל אותו אין ספור פעמים על תמונות כך שפעולת חיתוך של 250 תמונות שבדרך כלל תקבלו מצלם תהיה לרוב עניין של דקה או שניים.


האם יש עבודה בתחום העיצוב אלבומי דיגיטל?

עקב ריבוי התוכנות שמנסות לחקות את הפוטושופ נוצר מעין אין ספור משרות של עיצוב אלבומים דיגיטליים, עדיין אף תוכנה לא מצליחה להגיע לרמה הגבוה של הפוטושופ, המחירון של עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי משתנה בהתאם לתוכנה הגרפית שתעבדו בה, אם תעבדו עם טמפלטים קבועים ותמכרו את אותו העיצוב לכל חוגגי האירוע תקבלו מחיר מאוד זול לעיצוב שלכם, אם תבצעו עבודות מקוריות תוכלו לקבל עד מחיר של אלבום תמונות בסך 700 – 900 ש"ח למחיר של עלות עיצוב אלבום דיגיטלי. היום תחום זה מתפתח ויש רבים שבוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ומגיעים למשכורות מאוד גבוהות הכל תלוי בכמות הצלמים שבחרו לעבוד איתם, בדרך כלל בתחום זה עולם פה והאוזן מאוד רחב כך שאם תפסתם לקוח אחד שבחר לעבוד איתכם הוא כבר יביא את רוב החברים שלו בתחום והשמועה תעבור מפה לאוזן, תהליך קליטת הלקוחות בדרך כלל עד חצי שנה אתם יכולים לעשות לכם כבר יום עבודה שלם עם כל הלקוחות שתאספו במשך הזמן.איך אפשר ללמוד את זה?

כיום אין ספוק קורסים והדרכות של הכנת אלבום דיגיטלי, חשוב שהמורים שמעבירים לכם יהיו באמת מורים שמבינים את חוקי העיצוב הגרפי, תוכלו לראות את הקורסים המקצועיים להכנת אלבום דיגיטלי שבזמן הקורס תעצבו לכם תיק עבודות מקצועי שיפתח לכם דלתות רבות בתחום העסק העצמאי שתבנו לעצמכם, תוכלו בסרטון הבא לראות את יכולותיה של תוכנת הכנת אלבומי תמונות דיגיטלי בהצלחה!

משה סמואל- סטודיו לצילום אירועים.הסטודיו נותן שירותי צילום מקצועיים נוספים: צילום הריון וצילום משפחה.צילום מוצרים לאתרי אינטרנט, קטלוגים ומדיה. צילום אירועים משפחתיים,כמו:חתונת זהב,בר מצווה,בת מצווה,ברית בריתה. באתר תוכלו לשוטט בין גלריות של תמונות שצולמו לאחרונה ולהנות גם מצילומי ספורט וצילומי טבע מהממים.באתר גם
מאמרים בנושא צילום,טיפים לצילום, מאמרים על חתונה וטיפים לארגון חתונה. הרגישו חופשיים ליצור קשר לקביעת פגישה היכרות או קבלת הצעת מחיר,הקפה עליינו... טלפון 0544-695408 אי-מייל samuel.moshe@gmail.com